Қарағанды облысында жылыту маусымына дайындық басталды

Қарағанды облысында алдағы жылыту маусымына дайындық басталды. Бұл туралы Қарағанды облысы әкімшілігіндегі аппарат отырысында Энергетика және ТҮКШ басқармасының басшысы Улантай Усенов мәлімдеді.
Жылыту маусымына дайындық барысында қарағанды ЖЭО-1 және ЖЭО-3, Балқаш және Шахтинск ЖЭО, Теміртау ЖЭО-2, Топар ГРЭС және КарГРЭс-1 жоспарланған.
Жұмыстар 10 қазандықта және төрт турбинада аяқталды. Суық басталғанға дейін әлі 18 турбина мен 6 қазандық ретке келтіріледі.
-  2017 жылы СНжЕ бұзушылықтармен анықталған автоматты жылу жүйесін шығару үшін ағымдағы жылдың соңына дейін жол картасы әзірленген. Бүгінде 30 АЖЖ-нің 19-ы тұрғын үйлердің жертөлесінен шығарылды. Қалған 11 АЖЖ Шет ауданының Ағадыр кентінде кесте бойынша жұмыстар жалғасуда. Жылыту маусымының басталуына дейін аяқтау жоспарланып отыр, - деп Улантай Усенов баяндады.
Жалпы өңірде жылыту маусымына 44.9% тұрғын ғимараттар мен әлеуметтік нысандар дайын.
Қарағанды облысының әкімі Ерлан Кошанов дайындық барысын жеделдетуді және жұмыс сапасын бақылауды тапсырды.

Ауа райы