СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚТЫҢ АЛДЫН АЛУҒА АРНАЛҒАН ЖИЫН ӨТТІ

20.08.2019 жылы Ұлытау аудандық "Нұр Отан" партиясының ғимаратында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мекеме қызметкерімен жиын өтті. Аталған жиынға Ұлытау аудандық кәсіподақ ұйымының төрағасы Шаяхмет Үмбетов, Ұлытау аудандық орталық кітапхананың директоры Салтанат Ниязова, Ұлытау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бас маманы Мүсілім Құдайқұлов, мекеме,бөлім қызметкерлері қатысты.

Жиында Ұлытау ауданы бойынша Әдеп жөніндегі уәкілі Думан Айтбекұлы Жұманов сыбайлас жемқорлықтың алдын алу жөнінде хабарлама жасады.

Жиын барысында Ұлытау аудандық кәсіподақ мекемесінің төрағасы Ш.Үмбетов сыбайлас жемқорлыққа байланысты өткізілетін іс-шараларға өзгерістер енгізіп, алдағы уақытта осы бағытта насихаттау жұмыстарын жандандыру керектігін айтты.

Ауа райы