Ағымдағы жылдың 7-8 қазан аралығында Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің басшысы, Әдеп жөніндегі кеңестің төрағасы А. Байханова Жезқазған өңіріне іс сапармен барды.
"Қазақстан-2050" стратегиясында "мемлекеттік қызмет көрсету – елдің әлеуметтік - экономикалық дамуының негізгі көрсеткіші" деп көрсетілген. Осыған сәйкес, мемлекетпен осы саланы дамытуға ерекше көңіл бөлінуде.
Халыққа қолайлы жағдай жасау және мемлекеттік қызмет көрсету сапасын анықтау мақсатында Жезқазған, Сәтбаев, Қаражал қалаларының, Ұлытау және Жаңаарқа аудандарының халыққа қызмет көрсету орталықтары мемлекеттік кірістер басқармалары араланды.
Сондай-ақ аталған қалалар мен аудандарда мемлекеттік қызметке түсу және өткеру, мемлекеттік қызметшілердің қызметтік әдеп нормаларын сақтау және мемлекеттік қызмет көрсету сапасы мәселелері бойынша азаматтарды жеке қабылдаулар жүргізілді.
Әр өтініш бойынша тиісті түсініктемелер берілді. Тиісті атқарушы органдармен өтініш берушілердің мәселелерін шешу жөнінде шаралар қабылданатын болады.

Ауа райы