Аудан әкімі Берік Әбдіғалиұлы Қарсақбай, Ақтас кенттерінде жұмыс бабындағы сапармен болып, аталған кенттердің бүгінгі таңдағы даму ахуалын зерделеді.

Бұдан кейін аудан әкімі Берік Әбдіғалиұлы Жезді кентінде болып, кент тұрғындарымен кездесті. Бұл кездесуге аудандық мекемелердің басшылары, кент тұрғындары қатысты.
Кент тұрғындары С.Абушахманов, С.Бараманова, А.Смагұлов, Е.Ахметов, Е.Қайдауылов, Н.Қайсыновалар Жезді кентінің электр тоғы, көше тазалығы, жұмыссыздық, бос тұрған үйлерді жөндеу, мүмкіндігі шектеулі азаматтарға көмек жайында өзекті мәселелерді қозғады.

Аудан әкімі кент тұрғындарының ауызша айтылған, жазбаша берілген өтініштеріне толықтай жауап беріп, сауалдарына тұщымды жауап қайырды.
Жиын соңында аудан әкімі кент тұрғындарымен айына екі рет кездесу ұйымдастырып тұратындығын айтты.

Ауа райы