Қаракеңгір, Аманкелді ауыл әкімдерінің бір жылда атқарылған жұмыстары сараланды

Қаракеңгір және Аманкелді ауылдық округтерінің әкімдері бір жылда атқарылған жұмыстары бойынша есебін берді.
Ауыл әкімдерінің есеп беру жиынына аудан әкімінің орынбасары М.Оспанов,аудандық мәслихат хатшысы Т.Сейтжанов, аудандық мекеме,бөлім басшылары, ауыл тұрғындары қатысты.

Бүгін Қаракеңгір клуб үйінде ауыл әкімі Ж. Төре ауыл тұрғындары алдында атқарған жұмыстары жөнінде баяндама жасады. Есептік баяндама аяқталғаннан кейін ауыл тұрғындары Е. Әбуов, М. Түсіпбеков, А. Қазтаев, З. Нәбіранов, Г. Хамитовалар ауызсу, көше жарығы, ауыл шаруашылығы, әлеуметтік көмек, ауыл ішіндегі мостты жөндеу мәселелерін көтерді.

Аманкелді клуб үйінде ауыл әкімі Н.Жеңсікбаевта бір жылда атқарған жұмыстары бойынша есебін берді. Есеп беру жиынында ауыл тұрғындары Б.Жақыпбеков,М.Орынбаева,Қ.Байсалбековтер интернет,байланыс қызметтерін шешіп беру жөнінде сұрақтарын қойды.

Ауа райы